Diensten

Aanmelden voor diensten kan via ehbo-diensten@knv-ehbo-dh.nl

Diensten

DatumTijdActiviteitStatusEHBO'ers
16-03-201913.00-16.00TurnlustDraaikolkVolJ. Ruiter
S. v Riessen
07-04-201911.00-15.00Slag om Westerland (op motor mee)WesterlandVolS. v Riessen
E. v Seeventer
10-04-201912.00-16.00Herdenking Joodse stadsgenotenTuindorpVolT. Pranger
J. vd Hert
13-04-201910.00-14.00TurnlustDraaikolkVolI. vd Spek
J. Ruiter
13-04-201908.30-17.00Halve van Den Helder (wandelen)WillemsoordVolS. v Riessen
E. v Seeventer
K. Boers
N. v Riessen
T. Pranger
13-04-201910.00-17.00Halve van Den Helder (wandelen)WillemsoordVolP. Verberne
H. Pieters
14-04-201909.30-17.00Halve van Den Helder (marathon)WillemsoordVolS. v Riessen
E. v Seeventer
K. Boers
P. Verberne
T. pranger
14-04-201910.30-17.00Halve van Den Helder (marathon)WillemsoordVolJ. vd Hert
H. vd Hert
N. v Riessen
I. Doeleman
C. Pijper
H. Pieters
R. Bouma
P. Huiberts
C. Kuiper
C. de Graaf
J. de Graaf
S. Norbart
19-04-201918.00-21.00Noordkop BaanwedstrijdenRuyghweg1P. Verberne
20-04-201909.00-17.00vv Succes HippoHippolytushoefVolT. Pranger
K. Boers
20-04-201912.00-19.00Familie dag Masoek SadjaDraaikolkVolJ. vd Hert
H. vd Hert
21-04-201910.30-13.00Noordkop Duin-BollenloopVolH. vd Hert
P. Verberne
27-04-201911.00-15.00KoningsdagHuisduinen1P. Verberne
18-05-201915.00-21.00Joop RoozenboomSportlaanVolK. Boers
T. Pranger
21-05-201908.30-15.00Sportdag Groep 8Zeemacht2T. Pranger
P. Verberne
25-05-201912.00-18.00Dag van de MuziekBinnenstad1J. vd Hert
H. vd Hert
P. Verberne
S. v Riessen
E. v Seeventer
N. v Riessen
C. de Graaf
25-05-201918.00-21.00Dag van de MuziekBinnenstadVolP. Verberne
J. de Graaf
25-05-201909.00-17.30vv Succes HippoHippolytushoefVolT. Pranger
K.Boers
26-05-201909.00-14.00vv Succes HippoHippolytushoefVolT. Pranger
K. Boers
25-05-201913.30-16.00TurnlustDraaikolkVolJ. Ruiter
I. vd Spek
30-05-201906.30-13.00DauwtraptochtVolS. v Riessen
E. v Seeventer
H. Pieters
T. pranger
01-06-201909.00-18.00RolstoelbasketbalVolH. vd Hert
P. Verberne
01-06-201910.00-13.30Noordkop BaanwedstrijdenRuyghweg1K. Boers
05-06-201919.00-20.30Noordkop StrandloopVolP. Verberne
H. Pieters
07-06-201916.00-24.00KermisHuisduinen2
08-06-201913.00-18.00KermisHuisduinenVolP. Verberne
K. Boers
08-06-201918.00-24.00KermisHuisduinen2
09-06-201913.00-18.00KermisHuisduinenVolP. Verberne
K. Boers
09-06-201918.00-24.00KermisHuisduinen2
10-06-201913.00-20.00KermisHuisduinen2
09-06-201912.00-21.00Parade op de KadeFort WestoeverVolJ. vd Hert
H. vd Hert
15-06-201913.00-16.00TurnlustDraaikolkVolJ. Ruiter
I. vd Spek
15-06-2019QmusicRotterdamVolI. Doeleman
T. Pranger
19-06-201919.00-20.30Noordkop StrandloopVolP. Verberne
H. Pieters
22-06-201910.00-11.00TurnlustDraaikolkVolI. vd Spek
J. Ruiter
22-06-201913.00-16.00TurnlustDraaikolkVolI. vd Spek
J. Ruiter
22-06-201909.30-17.30SchoolhandbalDe Dogger2
23-06-201909.00-16.00SchoolhandbalDe Dogger2
29-06-201909.00-17.00SchoolhandbalDe Dogger2
28-06-201913.00-17.00Historisch WeekendWillemsoordVolE. v Seeventer
S. v Riessen
29-06-201909.00-19.00Historisch WeekendWillemsoord2P. Verberne
S. v Riessen
E. v Seeventer
K. Boers
N. v Riessen
P. Kapoh
30-06-201909.00-19.00Historisch WeekendWillemsoordVolP. Verberne
S. v Riessen
E. v Seeventer
K. Boers
J. vd Hert
H. vd Hert
N. v Riessen
P. Kapoh
03-07-201919.00-20.30Noordkop Factor 30VolS. v Riessen
H. vd Hert
07-07-201909.00-17.00Toer de SoesDOK ParcoursVolH. vd Hert
P. Verberne
12-07-201918.00-01.00MC RoadrunnerRitmeesterweg1T. Pranger
12-07-201912.00-17.30ZomercarnavalWillemsoord2
12-07-201917.30-23.00ZomercarnavalWillemsoord2
13-07-201916.00-01.00MC RoadrunnerRitmeesterweg2
13-07-201912.00-17.30ZomercarnavalWillemsoord2
13-07-201917.30-23.00ZomercarnavalWillemsoordVolK. Boers
P. Verberne
14-07-201912.00-17.00ZomercarnavalWillemsoordVolT. Pranger
K. Boers